product-return

نحوه بازگشت کالا در قسطچی

در چه مواردی می‌توانم کالا خود را مرجوع کنم؟

همه تلاشمان در قسطچی این است که کالای خریداری  شده را  در شرایط مطلوب به دست شما کاربران محترم برسانیم، در این حین ممکن است بعد از خریداری محصول مورد نظر  تصمیم به ارجاع کالا خود را بگیرید. این امکان را برای شما مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است که با خیال  راحت در مدت ۷ روز کالا خود را مرجوع کنید. 

بازگشت کالا

شرایط بازگشت کالا

در صورتی که به هر علت از خرید خود منصرف شده اید،می‌توانید ظرف ۷ روز از زمان دریافت محصول نسبت به عودت کالای خریداری شده اقدام نمایید.

  1. پلمپ کالا یا جبعه آن نباید باز نشده باشد.
  2. تماس با پشتیبانی
  3. تکمیل فرم
  4. اقدام برای بازگشت کالا

 

شرایط کالا مرجوعی

در صورتی که پس از دریافت محصول متوجه عدم تطابق کالا دریافتی با سفارش خود شدید و یا کالا معیوب باشد ۷ روز پس از دریافت محصول می‌توانید با توجه به موارد زیر کالا خود را مرجوع کنید.

 

  1. خواهشمندیم قبل از هر کاری ابتدا با پشتیبانی قسطچی تماس بگیرید.
  2. از ارسال محصول بدون اطلاع دادن به خدمات پس از فروش قسطچی جدا خودداری فرمایید.
  3. برای ارسال کالا باید هر آنچه که در جعبه یا کارتن اصلی محصول اعم از اقلام و لوازم جانبی کالا به طور کامل بسته‌بندی شود و همچین کارت بیمه و کارت گارانتی در جبعه  محصول باشد.
  4. برچسب زدن روی محصول و یا نوشتن روی جعبه باعث پاره و مخدوش  شدن جعبه می‌شود. اگر نیاز دارید اطلاعاتی به محصول اضافه کنید می توانید پشت برگه فاکتور یا در قطعه کاغذ دیگری بنویسید.
  5. اگر کالا مورد نظر گوشی،اپل ایدی و امثال آن را خریداری کرده‌اید و شما بر روی گوشی خود Password  و  Pattern ساخته‌اید لطفا آن را حذف کنید تا کارشناسان ما بتوانند محصل مورد نظر را تست و عیب یابی کنند.
  6. اگر ساکن تهران هستید می توانید با مسئولان قسطچی صحبت کرده و کالا را حضوری تحویل دهید.